Головна На щастя, на долю...

На щастя, на долю

Роман і Василина Акієви.

Одного прекрасного дня серед мільйонів людей знайшли одне одного Роман та Василина і зрозуміли, що не хочуть розлучатися. Через шість місяців двоє молодих людей вирішили поєднати свою долю. 17-річна красуня Василина та на три роки старший Роман закружляли у танці під мелодію весільного вальсу.
Їхнє палке кохання подарувало найбільшу радість та втіху - двох маленьких донечок-близнючок Юлечку та Анічку, які не перестають дивувати їх своїми першими здобутками, цікавими висловами та непередбачуваними вчинками.
А 2 серпня кохана дружина, люба матуся, найкраща донька та невістка Василинка святкує свій день народження. Тому найрідніші люди вітають її зі святом та бажають, щоб серце повнилося любов’ю, душа цвіла, мов пишний сад, усмішка та щасливий погляд не сходили з обличчя, донечки радували своїми успіхами, а  сльози та горе ніколи не ступали на поріг.

 

Надія і Петро Приступи

Надія та Петро родом із села Стенжаричі. Одружилися у 1977 році.  Цього місяця вони святкують 30-річчя спільного життя. Це перлинне весілля. Рік за роком нанизувались - неначе перлини на життєвій стежини. Із ювілеєм дорогих батьків вітають діти, онуки та свати. Бажають їм у парі та при доброму здоров’ї зустріти золоте весілля. 

 

Сергій та Світлана Шуляри

Сергій та Світлана родом з Камінь-Каширського району, але спільне своє життя вони розпочали у нашому місті. Тут у листопаді минулого року народилося їхнє диво - мамина «панночка» і татова «розумничка», донечка Яринка. Тут вони мріють побудувати свій дім, посадити сад, виростити й вивести в люди доньку. Щастя, удачі й кохання вам!

 

Юрій та Юлія Веремчуки

Пліч-о-пліч крокують по життю
Ця пара одружилася минулого року. Сім років тому на Новий рік їх познайомили друзі, за що вони їм і досі безмежно вдячні. Зізнаються конкурсанти, що все роблять разом, мають спільну думку. Веремчуки незабаром готуються стати батьками. З нетерпінням чекають, коли на світ народиться плід їхнього кохання – донечка.

 

Анатолій та Ольга Суботіни

Двадцять п’ять літ у парі
14 липня ювілейна дата ступить на поріг до родини Анатолія і Ольги Суботіних – двадцять п’ять років вони прожили у парі. Познайомилися молодята у нашому місті, а зараз проживають у Москві. Доля подарувала їм двоє синочків: Юрія і Олега. Ольга Василівна працює інженером, Анатолій Петрович – лікарем.
З ювілеєм щасливе подружжя вітає мама Анна Іванівна і брат Сергій : «Минуло 25 років, як молоді й щасливі ви свої долі в одну сплели. І, об’єднавшись на життєвій ниві, ви лебедину вірність зберегли!»   

 
Сторінка 1 з 5

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66