Володимирський куманець!

Домашнє вино, наливки, найрізноманітніша смакота – немає таких страв, яких не могла б приготувати Галина Колеснікова

Read more
На сторінках нашої газети триває оригінальний конкурс «Володимирський куманець», участь в якому можуть взяти всі, хто захоплюється домашнім виноробством. Ласкаво просимо до нас!
 

«Смачне вино - те, яке зроблене з душею і строго за рецептом»,- каже винороб Ірина Киричко

Read more
У грудні минулого року наша газета започаткувала новий конкурс – «Володимирський куманець» – для тих, хто захоплюється домашнім виноробством. Ірина Киричко готує вино з яблук сорту антонівка. Виноробством жінка почала займатися близько 10 років тому, коли зрозуміла, що домашнє вино значно смачніше за «магазинне».
 

Ярослав Киба: «Щоб вино було корисним, його треба правильно приготувати і, не упиваючись, насолоджуватися ним»

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Read more
«Якісні домашні вина мають позитивний біоенергетичний, цілющий і зміцнюючий вплив на організм, сприяють відновленню життєвих сил, підвищують тонус і дарують бадьорість», - упевнений досвідчений винороб. 
“УВАГА: КОНКУРС!”
Як уже повідомлялося, з 1 грудня редакція нашої газети розпочала новий оригінальний конкурс «Володимирський куманець», у якому можуть взяти участь усі, хто захоплюється домашнім виноробством. А експертом конкурсу погодився стати Ярослав Киба – знана у нашому місті людина, кандидат економічних наук, колишній головний інженер Володимир-Волинського консервного заводу, автор багатьох наукових публікацій та двох книг, винороб із 40-річним стажем і просто цікава особистість.
 

“Володимирський куманець” Для читачів, які захоплюються домашнім виноробством, ми розпочинаємо новий оригінальний конкурс. Долучайтеся!

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Read more
Наш новий конкурс – це вшанування подекуди забутих, але все ж живих національних традицій, коли господарі у святкові дні частують своїх гостей домашнім вином власного виробництва.Всупереч не дуже сприятливим погодним умовам та браку сонця для визрівання виноградної лози, на Волинській землі з давніх-давен люди вирощують виноград, підбираючи сорти, найбільш придатні для наших кліматичних умов. Зібравши врожай, господарі виготовляють з нього неповторне червоне вино.
 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66