Конкурсантка №11

Юлія Скремета

  Конкурсантка під номером одинадцять – Юлія Скремета. Народилася 27 листопада 1994 року у Володимирі-Волинському. Зараз навчається в одинадцятому класі ЗОШ №2. Улюблені квіти – білі троянди і білі лілеї; фільм – «Трансформери»,  найулюбленіша книга – «Майстер і Маргарита» М.Булгакова. Дівчина вважає себе творчою і неординарною особистістю, прагне бути у гармонії з собою. Захоплюється танцями, музикою (реп) і футболом. У мистецтві їй подобаються балет та архітектура. В людях цінує правдивість, ввічливість,  відкритість і дружелюбність, а також вміння висловлювати свої думки і  знаходити спільну мову з оточуючими. Не терпить лицемірства. Юля хоче, щоб поряд був розумний, добрий, вірний і щирий хлопець, який вміє любити. Найважчим гріхом для неї є порушення Божих заповідей. Мріє побувати у всіх країнах світу і реалізувати себе в житті.

Зріст – 168см; вага – 48кг; об’єм грудей – 81см; стегон – 84см. Колір очей – зелений.

Фотосесія - Неля Неродик і Ольга Гудим; дизайнерська сукня – від Катерини Яголди; білизна – від Наталії Шандалко (магазин «Ажур»); косметика – від Мар’яни Яцкевич (магазин “Фреш“); прикраси – від Ростислава Станька (магазин “Карат“). Неповторний образ конкурсантки створили майстер-перукар Тамара Устимук (салон краси “Багіра”) і візажист Ірина Колтанюк.


 Фотосесія тут

Всього голосів0

Щоб проголосувати потрібно увійти на сайт під своїм логіном та паролем

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66