Конкурсантка №12

Каріна Залузська 

Конкурсантка під номером дванадцять – Каріна Залузська. Народилася 27 травня 1994 року у Володимирі-Волинському. Зараз навчається в одинадцятому класі ЗОШ №1.Улюблені квіти – троянди; фільм – «Три метри над небом»; найулюбленіша книга – «Пташка співуча» Решада Нурі Гюнтекіна. Дівчина вважає себе неординарною особистістю, талановитою співачкою. Каріні до смаку класична музика та сучасна попса. Серед інших мистецтв їй подобається архітектура. В людях цінує доброту та вихованість, не терпить жадібності та заздрощів. Каріна мріє про стосунки з високим хлопцем, який був би ввічливим та міг підтримати у скрутну хвилину. Найбільшим гріхом вважає брехню. Мріє стати відомою співачкою, підкорити «велику сцену». Бере участь у конкурсі, щоб стати впевненішою в собі.

Зріст – 168см; вага – 52кг; об’єм грудей – 86см; стегон – 94см. Очі – карі.   

 

Фотосесія - Неля Неродик і Ольга Гудим; дизайнерська сукня – від Катерини Яголди; білизна – від Наталії Шандалко (магазин «Ажур»); косметика – від Мар’яни Яцкевич (магазин “Фреш“); прикраси – від Ростислава Станька (магазин “Карат“). Неповторний образ конкурсантки створили майстер-перукар Юлія Ромашко (салон краси “Багіра”) і візажист Ірина Колтанюк.

 Фотосесія тут

Всього голосів0

Щоб проголосувати потрібно увійти на сайт під своїм логіном та паролем

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66