Конкурсантка №16

Василина Рябчій

Конкурсантка під номером 16 – Василина Рабчій. Народилася 6 жовтня 1995 року у Володимирі-Волинському. Закінчивши Володимир-Волинську ЗОШ№5, вступила до Оваднівського профліцею, де здобуває спеціальність кухаря-кондитера. Серед її захоплень – танці та малювання, любить дивитися фантастичні фільми. У спорті дівчина надає перевагу плаванню та легкій атлетиці. Подобається музика від різних ді-джеїв, а також поп-музика. Улюблений літературний твір  – «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова.

У людях конкурсантка цінує доброту, щирість, відвертість, не любить агресивності та лицемірства. Дівчина мріє, аби поряд з нею був блондин гарної спортивної статури. Василина хоче стати шеф-кухарем в одному з ресторанів Італії, а ще проявити себе в чомусь новому. Цим новим, на думку дівчини, і має стати конкурс «Красуня Володимира». 

Зріст – 166см; вага – 50кг. Очі – світло-карі. 


 Фотосесія – Неля Неродик і Ольга Луцюк; дизайнерська сукня – від Катерини Яголди; білизна – від Наталії Шандалко (магазин «Ажур»); косметика – від Мар’яни Яцкевич (магазин «Фреш»); прикраси – від Ростислава Станька (магазин «Карат»). Неповторний образ конкурсантки створили майстер-перукар Тамара Устимук (салон «Багіра») та  візажист Ірина Колтанюк.


 

 Фотосесія тут

Всього голосів16

Щоб проголосувати потрібно увійти на сайт під своїм логіном та паролем

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66