Конкурсантка №17

Олена Нестерук

Конкурсантка під номером 17 – Олена Нестерук. Народилася 31 жовтня 1993 року в м.Луцьку, після третього класу переїхала у Володимир-Волинський. Зараз навчається у Луцькому національному технічному університеті на спеціальності «Облік і аудит».
Її мета – значні досягнення за обраним фахом. Мріє відпочити у латиноамериканських країнах, а також відкрити у Володимирі-Волинському новий спортивно-розважальний центр.
Дуже любить квіти, особливо білі та рожеві троянди. Маючи романтичну натуру, захоплюється фільмами жахів, читає детективи. У вільний час виходить на «полювання»  моментів із фотоапаратом в руках. Веде здоровий спосіб життя, займається фітнесом.
У людях конкурсантка цінує чесність, щирість і бажання змінюватися. Гріхом вважає вбивство, а ще – погане ставлення до тварин і знущання з них. Дівчині не подобається, коли використовують людей заради корисливих цілей. Не терпить лицемірства. Конкурс для неї – частина самовдосконалення, бажання випробувати себе.

Зріст – 175см, вага – 60кг. Очі – карі.
 
 Фотосесія – Неля Неродик і Ольга Гудим; дизайнерська сукня – від Катерини Яголди; білизна – від Наталії Шандалко (магазин «Ажур»); косметика – від Мар’яни Яцкевич (магазин «Фреш»); прикраси – від Ростислава Станька (магазин «Карат»). Неповторний образ конкурсантки створили майстер-перукар Тамара Устимук (салон «Багіра») та  візажист Ірина Колтанюк.

 

 Фотосесія тут

Всього голосів0

Щоб проголосувати потрібно увійти на сайт під своїм логіном та паролем

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66