Конкурсантка №19

Олександра Манзебур 

Конкурсантка під номером 19 - Олександра Манзебур народилася 3 грудня 1995 року в селі Льотниче Володимир-Волиинського району, мешкає в селі Острівок. Зараз вона – студентка першого курсу агротехнічного коледжу, де освоює професію юриста. Музичні захоплення – реп, особливо у виконанні гуртів «Vendeta», «Gиf» і «Nohhdno», у мистецтві Олександра надає перевагу боді-арту, а найулюбленіша її книга – «Майстер і Маргарита» М.Булгакова, хоча із задоволенням перечитує твори М.В.Гоголя. Дівчина любить подивитися хороші кінокомедії, а у вільну хвилину – пограти з друзями у волейбол і футбол та поплавати в басейні, захоплюється хореографією. Найулюбленіші квіти конкурсантки – червоні троянди, серед кольорів обирає червоний, білий, сірий та блакитний відтінки. У людях їй імпонує щирість і  ввічливість, терпіти не може байдужості та лицемірства. Найстрашнішим гріхом для Саші є самогубство, тому що, на її думку, за всі інші гріхи людина завжди може вимолити прощення у Бога. Поряд із собою дівчина хоче бачити високого  світловолосого юнака із блакитними очима та атлетичною комплекцією. Найпотаємніша її мрія – стати суддею або прокурором.
 
 Зріст – 165см, вага – 55кг, об’єм грудей – 93см,  об’єм талії – 62см, стегон – 90см. Блондинка з карими очима.
 
Фотосесія – Неля Неродик та Ольга Гудим; дизайнерська сукня – від Катерини Яголди; білизна – від Наталії Шандалко (магазин «Ажур»); косметика – від Мар’яни Яцкевич (магазин «Фреш»); прикраси – від Ростислава Станька (магазин «Карат»). Неповторний образ конкурсантки створили майстер-перукар Олена Курчак (салон «Багіра») та  візажист Ірина Колтанюк.  
 
 
Всього голосів0

Щоб проголосувати потрібно увійти на сайт під своїм логіном та паролем

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66