Акція "ЛЮДИНА РОКУ" стартує

людина року

 У кожному історичному проміжку часу народжуються свої герої, знаменитості або ті, хто вершить долю своєї матінки-землі. Було б зайвою тратою часу перераховувати, чий край славиться якими відомими іменами. Але не є зайвим бажання теперішнього покоління визнати і скласти дяку тим, хто своїм життєвим прикладом нагадує правду, яку переказують із покоління в покоління, правду про Прометея.
По-різному уславлюють своїх прометеїв народи: споруджують пам'ятники, їх іменами називають міста, вулиці, моря, землі, планети. Але, на жаль, у більшості випадків усі визнання і лаври приходять уже після того, як вони пішла у вічність. Історичні уроки показали, що нагороду можна випросити, але визнання потрібно заслужити. Нагороду давала влада, а визнання - народ, земляки.

Саме визнання народом тих чи інших заслуг певних особистостей є цеглиною великої будови самобутності, геніальності кожного народу. Однією з таких "цеглин" є проведення у нашому місті й районі акції "Людина року". Мета програми - грандіозна й благородна. Але якою б вона не була, основа одна - визначити тих, чия творчість і діяльність додає сил і бажання до життя землякам, запалює до праці тих, хто є достойним для прикладу прийдешнім поколінням.
Подібні заходи проводяться на державному рівні, в інших регіонах України. Визначаються кращі з кращих і в нашій області. А п’ять років тому у Володимирі-Волинському піднялись на п’єдестал пошани і отримали позолочену статуетку Прометея Тарас Планковський у номінації «Юний талант», Олег Борбелюк - «Бізнесмен», Сергій Ковальчук - «Меценат»,Олександра Верко –«Банкір», Анатолій Висоцький – «Лікар», Валерій Діброва - «Голова селянської спілки», Петро Саганюк – «Керівник». Ну що ж, напевне, прийшов час знову в нашому місті та районі вшанувати таких людей.
Програма, як і тоді, складається з трьох етапів: опитування і збір голосів, відданих за певних кандидатів, підбиття підсумків, нагородження номінантів. Діє вона за сприяння міської ради нашого міста за участю координаційної і спостережної рад, до яких увійдуть наші земляки. Організатори цієї акції розраховують на моральну і матеріальну підтримку спонсорів, меценатів, небайдужих людей.
Основна робота на першому етапі буде виконуватись редакційним колективом газети "Володимир вечірній". Кожному жителю нашого міста і району пропонується купон "Людина року", що публікується нижче. Хто має бажання добрим словом згадати тих, хто заслуговує на всенародне визнання і є жителем міста чи району, повинен заповнити купон і відправити його на адресу редакції.
А хто ж все таки може претендувати на звання "Людина року"? Це, звичайно, людина , яка своєю працею принесла користь не тільки собі, але й певній частині населення. Особиста поведінка такої людини служить взірцем для інших, її душа і серце віддані служінню землякам. Такі люди займають активну життєву позицію, їм небайдужа доля оточуючих. Ми віримо, що їх є у нас багато. І наше завдання - підсумувати думку кожного жителя міста та району про людей достойних і подякувати їм від вашого імені. Підсумки будуть підбиті за кількістю отриманих голосів, а також за видом професії (кожна професія слугуватиме за окрему номінацію) чи суспільної діяльності. Чим більше голосів –купонів у кандидата, тим більше шансів у нього стати "Людиною року".
Кожен житель міста та району може взяти участь в опитуванні тільки один раз. У ньому чітко і без виправлень повинні бути вказані прізвища семи (і не більше) осіб, що на думку того, хто заповнює купон, гідні носити звання "Людина року", а також професії або вид громадської діяльності кандидатів на звання "Людина року". Обов'язково вкажіть своє прізвище і паспортні дані.
Періодично на сторінках газети будуть підбиватися підсумки цієї програми. А фінішує вона наприкінці 2005 року, відзначення "прометеїв" проходитиме в січні 2006 року.

 

року, відзначення "прометеїв" проходитиме ваша бегущая строка Помощь блогеру
 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66