Груди Володимира

Конкурсантка №1, Юлія.

Конкурсантка №1, Юлія.Наш кореспондент погодилась за допомогою її фото зробити творчий експеримент. Редакція має на меті вивчення ваших бажань. Щороку на цьому місці ви бачите фото, приурочене до якогось конкурсу. Цього річ вибір за вами. Шановний читачу, вирішувати тобі, з якою назвою він стартуватиме  2008 року: “ Посмішка “Володимира Вечірнього”, “Груди “ВВ”, “Фігура “ВВ” або ж придумайте свій варіант. Чекаємо ваших пропозицій телефоном, поштою чи на електронну адресу газети.

 

Конкурсантка №2, Оксана.

Конкурсантка №2, Оксана.Конкурсантка №2 Оксана у вільний час любить подорожувати сторінками “Володимира вечірнього”. Прагне знайти вільну хвилину для занять спортом у такому надсучасному спортклубі, як “Атлант”. Конкурс привабив тому, що Ксюша мріє побачити багато країн на власні очі, а розпочати хоче саме з Болгарії.

 

Конкурсантка №3, Тетяна

Конкурсантка №3, ТетянаКоли побачила у газеті фотографію  Оксани, що  бере участь у конкурсі  газети  доволі з незвичною назвою –вирішила твердо-я теж братиму в ньому участь.І мене швидше не путівка  до Болгарії притягує до цього конкурсу, як   протест  проти пуритансько-міщанського відношення  до цього конкурсу жителів  нашого міста.
    Чула відгуки жителів міста: які  і  позитивно відгукувалися  про цей конкурс, так і негативно.Що цікавого, що думка останніх належала в більшості жінкам і дівчатам, які давно втратитили  фігуру(хочу відмітити-не так «от лєт, як від  котлет) і з зависливістю  відгукувалися про  моїх попередниць.В тій же кагорті, хто  висловлює громадський осуд –передова і інтелігентна частина нашого суспільства-вчителі. Мені  дуже прикро, що ми сьогодні не бачимо хамства, блюзнірства і підлабузництва  не тільки в  школах, а і  у  владних коридорах.Уже входить сьогодні у правило надурити  один одного,  діти знущаються над батьками,  батьки, народивши ради грошей, кидають своїх кровиночок,
І такого потворства не злічити.
   А  ви судите сьогодні конкурс  в газеті,що виходить  у маленькому містечку, яке має столітні добрі традиції, і  не один десяток  гарних і сміливих  дівчат?Огляніться і задумайтесь.Та годі ….
   Трохи про себе.Навчаюсь на юридичному в Києві.Додому приїжджаю щонеділі.Люблю дуже танці і  робити хоч не дорогі, але приємні покупки у магазинах.Можу  запросити н аекскурсію до Києва молодого гарного чоловіка)звісно не за мій рахунок.А листа чекатиму за адресою  м.Володимир – Волинський, Головпошта, а/с 112. з поміткою «Для Олени Г.»
Відповім найшвидше тим хлопцям, що надішлють фото у листі.

 

Конкурсантка №4. Олена

Конкурсантка №4. ОленаВзяти участь в конкурсі наважилася тому, що багато хто говорить про нього, як про щось незвичне для нашого міста. Як любителька усього незвичного приєднуюсь до розпочатої справи.
Поїздка у Болгарію відіграла не останню роль у моєму рішенні, оскільки дуже люблю подорожувати. Перспектива погрітися на золотистих пляжах цієї країни надихає на перемогу. 

 

Конкурсантка №5, Ірина

Конкурсантка №5, ІринаЮнка залюбки погодилася приймати участь у конкурсі, адже дуже любить мандрувати. А поїздка в Болгарію (якщо пощастить) – це супер!
Ірина - студентка третього курсу ВПУ, проходить практику на ВАТ “Луга”. Народилася у Харкові, проживала в Дніпропетровську. У Володимирі мешкає у родичів. Опановує професію інженера-технолога швейного виробництва. Мріє здобути незалежність, щоб не залежати навіть від чоловіка. Захоплюється грою в баскетбол. Захотіла спробувати себе у ролі фотомоделі.

 
Сторінка 1 з 10

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66