Фестиваль 2009 р.

Фестиваль 10 жовтня 2009 року

Фестивальні заходи та зустрічі розпочалися ще 7 жовтня пленером художників, а закінчилися 10-го заключним гала-концертом у районному Будинку культури. На «Українському коровай-сузір’ї» побували 33 журналісти з різних регіонів України, фольклорні колективи районів області, представники хлібозаводів області, спонсори, гості та жителі міста.

Нинішній фестиваль відрізнявся від минулорічного тим, що в цьому році ідею газети «Місто вечірнє» про проведення «Українського коровай-сузір’я» підтримала районна рада, зокрема в особі її голови Андрія Оніщука, яка доклала чимало зусиль до організації свята.

Останнього дня фестивалю в районному Будинку культури розмістили картини учасників пленеру художників, вироби народних умільців і для загального огляду - шедеври - короваї, які спекли волинські майстрині. Для гостей свята працювали: шинок, у якому пригощали прибулих горілочкою, бутербродами з салом, вареничками з сиром, та буфет.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66