Фестиваль 1-2 жовтня 2010р.

Хліб і сіль на вишитому рушнику – то найвища ознака слов’янської гостинності. У піснях та легендах, звичаях, традиціях ми возвеличуємо хлібину, спечену працьовитими руками. Жоден обряд на Україні не обходиться без запашного буханця. Хліб – усьому голова. Від колиски й до могили супроводжує він людину на життєвому шляху. На народини несемо для немовляти паляничку.На заручини молодятам готуємо калача. Проводжаючи в останню путь, кладемо на лаву хліб…

 

ГЕЙ, ГОП, ГУЛЯЮ! КОРОВАЙ СТРІЧАЮ!

Read moreДесь віддалік чути радісне гупання бубна, солов’їні переливи сопілки і розкотисте та широке, мов щира українська душа, «страждання» акордеона. Ноги починають рухатися в такт музиці... Наближається весілля? Так, весілля наближається! Фестиваль «Українське коровай-сузір’я – 2010» завтра  хлібом-сіллю стрічатиме гостей у районному будинку культури.
Просили мама, просили тато... і ми, організатори дійства, запрошуємо усіх небайдужих до українських свят і традицій розділити з нами радість від можливості торкнутися і відчути сиву минувшину і барвисте сьогодення. Приходьте! Потанцюємо і поспіваємо разом! Скуштуємо смачного вареника і запашного короваю! Продаватимемо витрішки в обмін на чудовий настрій! Гей, гоп, гуляю!..

 

До свята короваю залишилося два тижні

Read moreКоровай – це традиція, більш сучасна, ніж минувшини - повідав таку новину професор Волинського державного університету імені Лесі Українки Віктор Давидюк. Краєзнавець, науковець, етнограф, педагог, знахар – усі ці визначення підходять для представлення його особи перед будь-якою аудиторією.

 

До свята короваю залишився 21 день

Read moreТрадиційно у понеділок  під  головуванням  Андрія Оніщука відбулося чергове засідання оргкомітету фестивалю національної традиційної культури «Українське коровай-сузір`я».

 

Коровай-сузір’я розквітне 1 жовтня!

Read moreУкраїнська традиція короваєпечіння на весіллі, для гостини чи при обжинках є вінцем хліборобської праці. Наш обов`язок – берегти і примножувати ці традиції», - підсумовував  засідання  оргкомітету  фестивалю традиційної національної культури «Українське коровай-сузір`я» голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Валентин Скуба. Час проведення та програма  свята  у цьому році  стали головними  питаннями  порядку денного засідання оргкомітету, участь у якому взяли і голова районної ради Андрій Оніщук та заступник міського голови Андрій Шоцький. Значимість цієї події, як і масштабність, підкріплюються згодою місцевих очільників Валентина Скуби,  Андрія  Оніщука, Петра Саганюка бути співголовами фестивалю, а також допомогою в організації фестивалю Волинської обласної адміністрації  та Міністерства культури України.

 
Сторінка 1 з 2

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66