Людина року

Вони немов прометей - зігрівають серця людей...

Read moreЩе у 2000 році була започаткована акція “Людина року”, ідейним творцем та організатором якої виступив колектив редакції газети “Володимир вечірній”, а основним спонсором - фірма “Цептер Інтернаціональ”. У червні 2005 року в нашому щотижневику було оголошено про продовження акції “Людина року”, пропозицію про співпрацю підтримало агентство телевізійного мовлення “Володимир”. Організатори акції поставили собі за мету визначити тих, хто живе задля народу, чия творчість та діяльність додає сил іншим, надихає їх. Протягом півроку до редакції надходили заповнені купони, в яких ви, шановні читачі, віддавали свій голос за тих, кого вважали найдостойнішими.

 

Акція "ЛЮДИНА РОКУ" стартує

людина року

 У кожному історичному проміжку часу народжуються свої герої, знаменитості або ті, хто вершить долю своєї матінки-землі. Було б зайвою тратою часу перераховувати, чий край славиться якими відомими іменами. Але не є зайвим бажання теперішнього покоління визнати і скласти дяку тим, хто своїм життєвим прикладом нагадує правду, яку переказують із покоління в покоління, правду про Прометея.
По-різному уславлюють своїх прометеїв народи: споруджують пам'ятники, їх іменами називають міста, вулиці, моря, землі, планети. Але, на жаль, у більшості випадків усі визнання і лаври приходять уже після того, як вони пішла у вічність. Історичні уроки показали, що нагороду можна випросити, але визнання потрібно заслужити. Нагороду давала влада, а визнання - народ, земляки.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66