Головна Зворотній зв'язок Висловіться про проблему

А МЕДИЦИНУ «РОЗДЯГАТИ» МОЖНА?

 ... Необґрунтованими і нереальними, як показав попередній досвід їх впровадження за ініціативою того ж таки Григорія Стеценка, є пропоновані методи підготовки медичних кадрів. Нарікання шановного Григорія Семеновича на те, що місцева влада у 1995 році безпідставно закрила вищий медичний навчальний заклад на Волині, є, м'яко кажучи, далекими від реалій. Закрити згаданий навчальний заклад спонукали відсутність кваліфікованого викладацького, наукового потенціалу та належного матеріально-технічного забезпечення.
  І лише завдяки зусиллям тодішнього очільника області Б. П. Климчука, колишнього міністра охорони здоров'я України Ю. П. Спіженка та ректора Львівського державного медичного інституту М. П. Павловського 36 студентів усе-таки змогли успішно закінчити навчання у Львівському державному медичному інституті, а керівник новоствореного Луцького інституту (той таки Григорій Стеценко) зміг уникнути сорому, а можливо, і кримінальної відповідальності. Ця афера, на щастя, була вчасно зупинена...

Далі читайте тут:

http://www.volyn.com.ua/?rub=12&article=0&arch=

 

На давньоруському городищі «пасуться» чорні археологи…

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Read moreНа території Волині нараховується понад 1000 історичних пам’яток, а під охорону держави взято більше 100. У 90-х роках минулого століття археологічні дослідження суттєво згорнулися через брак коштів для фінансування розкопок. Натомість помітно активізували свою діяльність так звані чорні археологи, що привело до нищення багатьох пам’яток археології.

 

Спочатку - гроші, а потім – автобус

Read more«Оце така «Україна – для людей?» - обурюються пенсіонери міста гірників.

Минулої п’ятниці в редакцію тижневика звернулися 72-річна мешканка шахтарського міста Клавдія Жук та 23 пенсіонерів, які нарікали на те, що не можуть доїхати до своїх дач на річці Західний Буг, оскільки пільгові рейси автобусів, що відправляються з Шахтарського та 5-го мікрорайонів, завжди переповнені і на площі навіть не зупиняються. Проблематично людям і повернутися додому, бо  інколи буває так, що пільгові рейси з Бугу ввечері взагалі відсутні.

 

Простіть нам – ми гарантуємо вас забути

Read more Фотогалерея о.Лісного

Хапаю кота попід лапи. Нарешті на вулиці ніч і домочадці вклалися спати. Настав мій час, звільнений від прання і борщу. Шкода, та мені нема чим Вас здивувати: я не пишу музику чи вірші, навіть не вмикаю телевізор – я працюю або блукаю безмежними нетрями інтернету. Можна й пограти в тупеньку комп’ютерну забавку, але найцікавіша розвага знаєте яка? Вбити у порожнє віконце пошуковика Гугля своє ім’я – Кристина Павлюк. А скільки нового! Щоправда, маю у тенісному спорті повну тезку, тож її успіхи тут нідочого, зате мої....! Яких тут сайтів тільки нема! Газета «Волинь» та «Слово правди», сайт Української греко-католицької церкви і Московського патріархату, партії «Свобода» і соціальних мереж. Сайт «Міста вечірнього» не рахуємо – тут я своя людина. Співпрацюю ще з «Відомостями», заради професійного задоволення – з сайтом вільних журналістів «Хай Веєм». Де взялися мої роботи на інших інтернетових сторінках?

 

Декілька запитань Качці А.Н.

 Ви започаткували гарну традицію задавати додаткові питання героям ваших  публікацій. Хочу підтримати це нововведення і задати через газету декілька запитань качці а.н., про якого було написано в останньому номері газети.
1. чому його було переобрано з посади голови  депутатської фракції бют у володимир-волинській міській раді?
2. чому він відмовився від керівництва однієї із первинних партійних  організацій міської організації ВО "Батьківщина"?
3. чому, будучи депутатом Володимир-Волинської міської ради, обраним від ВО "Батьківщина", не приймав ніякої участі в минулих виборах президента України зі сторони ВО "Батьківщина"?

 

До питання щодо озера Лісного.

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

  Депутатське звернення до правоохоронців

Поверніть озеро Лісне

На території заказника «Мочиська» житель м. Володимира-Волинського гр. Юнак С.П. користується водоймою озера Лісне. Згідно із ЗУ «Про місцеве самоврядування в України» та іншими  законодавчими актами, розпорядником земель, які знаходяться поза межами населених пунктів, є районні державні адміністрації. Прошу вас повідомити, чи укладався договір оренди вказаної водойми та прибережної смуги між Володимир-Волинською райдержадміністрацією та Юнаком С.П.

Порушена ст.66 Лісового кодексу України – прибережна смуга заказника обгороджена, що обмежує права громадян, у тому числі жителів Володимира-Волинського та району на використання лісових ресурсів.
У 2010 р. я був присутній на зборах Володимир-Волинської райради УТМР, на яких прийнято рішення звернутися до депутатів райради з проханням про повернення у власність УТМР будинку та земельної ділянки, що знаходяться на території заказника «Мочиська».
Прошу вас провести перевірку щодо законності користування Юнаком С.П. озером Лісним та прибережною смугою, у випадку виявлення порушень вилучити вказані об’єкти з користування, вжити заходів до демонтажу огорожі прибережної смуги та повернути у власність колективу УТМР будинок і земельну ділянку, які знаходяться в цьому ж заказнику.

 

Здоров'я - в наших руках

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Безспірним є твердження про те, що здоров'я кожної людини в першу чергу  залежить від неї самої.Щоб не лити усякої там логічної "води", скажу, що до цього ж і віднесемо якість освіти майбутніх  медичних працівників. У Володимирі-Волинському, в колишній старій казармі, кілька років тому відчинив  двері новий медикотехнічний коледж - "дітище" родини Стеценків, що керують в Луцьку ще одним  навчальним закладом.На сьогодні уже здійсненно кілька випусків спеціалістів.
    Редакція отримала лист-сигнал з копіями документів, що стосуються роботи коледжу.Щоб не втрапити халепу з публікацією, яка може бути за своїм характером викривальною чи похвальною, редакція, як в давнину зверталися до народного віча,вирішила звернутися до громадськості.Велике прохання до усіх, кому справді дороге власне здоров'я, на підставі власного досвіду, або досвіду чи відомостей від близьких чи знайомих, повідомте нас- чи вважаєте роботу навчального закладу задовільним? що знаєте про встановлені види платежів у коледжі?чи доводилось спілкуватися з випускниками закладу на теми медицини?- і багато інших відповідей на питання, що вважаєте слід розгянути у наступних публікаціях про коледж, які готуються до виходу у світ.
 

Висловіться про проблему

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Діти-діти, куди вас подіти?

Днями  кафе "Слов'янське" нагадувало групу дитячого садочку. В будній день залом нівроку собі ганяло-галасувало кілька дітлахів,плутаючись в ногах офіціантів, сьома вечора, батьки щось захоплено відзначали поруч, вони недавно тільки зустрілися й ніхто нікуди не поспішав. Діти бавилися у кафешному фонтані, можна сказати, що ніхто нікому не заважав розважатися, але один з татусів, піднімаючи тост "за здоров'я" однією рукою, другою колихав дитячий візочок, де спало немовля. Збоку стояв такий же візок, але порожній, напевно, мама взяла дитя до столу.
Шкода малюка - замість мирно посопувати вдома, мусило плачем "виводити" татка на вулицю, там засинати приємніше: і повітря чистіше, і музики голосної нема. Ясно, що й для дорослих це не відпочинок - поки дитя спить треба тост сказати, випити й закусити.
Ситуації всякі складаються - безперечно. Зрозуміло, що молодим батькам теж хочеться розважитися, але якщо сталося так, що всі бабусі-дідусі зайняті, то можна було б і вдома посидіти?

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66