Головна Мужні і сильні

Мужні та сильні

Умови конкурсу

Увага! Фотоконкурс «Мужні і сильні»

тільки для юнаків та чоловіків!

Редакція довго міркувала, яким конкурсом потішити читачів газети цього року. Про діток ми розповідали, юні леді також красувалися на сторінках, а от чоловіки… А чому б і ні? Тим більше, що попередній конкурс викликав різні думки (і «за», і «проти»), які базувалися на ідеї «друкувати фото не тільки жінок, а й чоловіків». Адже вони – наша сильна половинка, наш надійний тил і опора. З сьогоднішнього номера ми започатковуємо новий конкурс - «Мужні і сильні».
                                                              Для переможців - виграш 1000 або 100 гривень!
Все дуже просто: потрібно надіслати своє фото (якщо Вам є 18 років), яке вкладаєте в конверт з короткою автобіографічною довідкою, на адресу редакції: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 (з поміткою «Фотоконкурс»). Довідки за телефоном 3-86-41.

 

Конкурсант №46, Валентин

Хлопець родом із Нововолинська. Навчався у педагогічному училищі ім. Агатангела Кримського у Володимирі, закінчив історичний факультет Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Деякий час працював учителем історії в Іваничівському районі. Зараз Валентин займається підприємництвом, відкрив дві торгові палатки, у яких продає побутову хімію. З друзями любить їздити на річку Буг, озеро Світязь, залюбки займається туризмом.

 

Конкурсант №45, Олег

Хлопець народився у Володимирі-Волинському. Навчався у педагогічному училищі ім. Агатангела Кримського. Так склалося, що змінив фах учителя – на будівельника. Тепер Олег займається євроремонтами, зводить будинки. З колегами вони не тільки весь час працюють, а й уміють відпочивати. Часто  вирушають на рибалку на річку Буг, та й Лугу не обминають. Кажуть, що найбільший улов – щука, яка заважила майже шість кілограмів.

 

Конкурсант №44, Олександр

Хлопець народився у Володимирі-Волинському. Навчався у педагогічному училищі ім. Агатангела Кримського, згодом закінчив Волинський університет ім.Лесі Українки за спеціальністю «Педагогіка». Деякий час працював у центрі позашкільної освіти. Зараз Олександр проживає у Луцьку й разом зі своєю дружиною Оленою вчителює. Подружжя виховує двох доньок. Молода родина часто подорожує разом, залюбки відпочиває у друзів у княжому місті. А нещодавно вони їздили на відпочинок у Закарпаття.
 

Конкурсант №43, Віктор

Хлопець народився у Володимир-Волинському районі. Згодом батьки переїхали до Іванич. Віктор навчався у першій одинадцятирічці, закінчив музичну школу. Отримав омріяну професію вчителя. Деякий час він вчителював у селищі, одночасно зайнявся бізнесом. Рік тому юнак разом з сім’єю переїхав жити до Луцька. По справах він завітав до нашого міста й зайшов до редакції. А ще про себе розповів, що любить займатися боксом, грати у футбол і рибалити.
 
Сторінка 1 з 10

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66