Тримісячний Владиславчик потребує негайної операції!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
alt
У минулому номері газети ми писали про сім’ю Венеків, які борються за життя своєї дитинки – тримісячного Владиславчика. У хлопчика обласні спеціалісти діагностували зрощені пальчики на обох руках і ногах, вроджену ваду серця, гіпоксично-ішемічну енцефалопатію ІІ ст. Все ж ці недуги можна подолати з Божою й людською допомогою.
Зараз обласні лікарі намагаються боротися з гідроцефалією (водянкою головного мозку). Дитину днями оперуватимуть в Києві – потрібно видалити деякі кісточки тім’яної й потиличної частини черепа. Рідним повідомили, що операція дуже складна і від неї залежатиме майбутнє хлопчика. На саму лише операцію потрібно 15-20 тисяч гривень.   
За три місяці лікування дитини рідні витратили всі свої заощадження, продали що могли. Коштів катастрофічно не вистачає, і взяти їх немає звідки. Тому рідні просять, благають про допомогу! 
Ми повідомляли номер картки, на яку можна перерахувати кошти, але закралася помилка – картка видана «Ощадбанком», а не «ПриватБанком». 
Давайте усі разом підтримаємо молоду сім’ю – і маленький Владиславчик отримає шанс на одужання! Для мами важлива кожна ваша гривня, за яку вона буде безмежно вдячна. Гроші можна перерахувати на картку «Ощадбанку» за номером 5104 7700 0317 2253 (на ім’я Людмили Венек).

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66