Місце зустрічі можна не повідомляти

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Зустрічі з потенційними претендентами на крісло міського голови княжого міста у городян на диво викликали слабкий інтерес. Майже пліснявий. Замість очікуваних вчителів, медиків та активної частини електорату у залі на майбутніх керманичів міста сумирно чекало кілька бабусь.

Даремно кандидати викладали своє бачення прийдешнього княжого міста. Питання, як з мішка, сипалися тільки на довірених осіб діючого мера. І поки  Петро Данилович влаштовував зустрічі сам-на-сам з виборцями, його довірені особи тільки руками розводили у намаганнях відповісти на дошкульні запитання городян.
У Павла Мамедова, Анатолія Сороки та Віри Чайковської-Тарликової в проекті підготовлених програм знаходилися відповіді на питання, іноді – звинувачення. Натомість Микола Гінайло, який здебільшого звик виголошувати проповіді, мусив хамити у відповідь на запитання присутніх. Поганий захист, але він стверджував, що всі присутні – «заслані козачки», і Микола Архипович наперед знав, хто і яке питання йому задаватиме. Це дуже ображало потенційний електорат діючого мера, але більш конкретних відповідей на всі запитання вони так і не дочекалися: ні в культурно-мистецькому центрі в неділю, ні у вівторок у будинку офіцерів. Принаймні Валентин Вірковський, директор школи-інтернату для дітей-сиріт, одразу зізнався, що не повністю в курсі провладних діянь, і цим, напевно, отримав більше симпатій. Хоча в результаті продуманих маневрів і Валентина Петровича чули всього кілька пенсіонерів. Педагоги міської школи №5, замість прислухатися до можливостей поліпшити власне майбуття, прибирали подвір’я. Напевно, знали, як і колеги з НВК №3 та педагогічного коледжу, що наступного дня міський голова проведе особисту зустріч, на якій жодні суперники не заважатимуть.
Чимало звинувачень у крадіжці почули на свою адресу кандидати, ба, навіть  в окремих випадках електорат не стримувався, відверто насміхаючись над потенційними кандидатами на міського голову. Наприклад, Віру Анатоліївну, яка чотирнадцять років займається благодійністю, було звинувачено у тому, що відмовила у допомозі на будівництво церкви рівноапостольного князя Володимира, що на вулиці Луцькій. Тільки тоді, коли пані Віра привселюдно назвала точну кількість упаковок пінопласту, монтажної піни та мішків цементу, опонент здався і визнав свою неправоту.
І таких, і різних інших запитань до з’ясування назбиралося у кожного чимало. Проблема у простих аркушиках паперу з нехитрим текстом повідомлення про заплановану зустріч з кандидатами – їх ніхто не бачив… Із  простого люду. Бачили ті, у чиїй волі й силі було можливим зробити їх невидимими. А висновки робити нам.

 

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66