Випробувальний термін - місяць. Далі - жорсткі висновки

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Валентин Скуба.У  Володимир-Волинському районі склалася вкрай напружена ситуація із заготівлею молока від селянських господарств. Доходить до того, що люди бунтують і відмовляються здавати його заготівельникам.

А справа в тім, що зовсім недавно ціна за літр цього корисного і цілющого продукту сягала 2 грн. і 20 копійок, а тепер вона різко впала до 1гривні 50, а то й 40 копійок. Ціна змінюється кожного тижня у бік зниження.
Селяни обурені, що  такі переробники  як ВАТ «Ковельмолоко», «Дубномолоко», ПП «Чортківсир» наживаються на їхній тяжкій праці, ще й не завжди вчасно розраховуються.

Вважаючи такий стан справ тривожним, районна влада минулого четверга негайно скликала  нараду голів сільських рад, заготівельників, представників переробних підприємств та санстанції і ветеринарної медицини.
Голови сільських рад, лікарі,  виступаючи на нараді, наголошували на незадовільному стані розрахунків за молоко, спеціальному заниженні його жирності, відсутності договорів, які  укладаються між переробниками і селянами на закупівлю молока, а також протоколів погодження ціни, графіків заготівлі. Значна кількість приймальних пунктів знаходиться у пристосованих приміщеннях, де немає холодильників, лабораторій, навіть елементарних санітарних умов.
І, як підсумував голова районної ради Андрій Оніщук : « Таке знущання  переробників над селянами веде до скорочення поголів’я ВРХ кожного року на 300 голів».
Достатньо категоричним у своїх судженнях був і голова райдержадміністрації Валентин Скуба:
- З 31 липня ми починаємо нове життя! Якщо недоліки не ліквідують, будемо вживати жорстких заходів аж до звернення в контролюючі органи. Я стою на боці селян, на їхньому місці  організував би  такий бойкот переробникам! Бо ми повинні диктувати їм свої умови, а не вони нам. Хай би молоковози поїздили порожніми. Конкуренція заставила переробників підняти ціни на молоко, щоб тимчасово купити здавачів, а потім ціну опустили. Одностайне зниження ціни всіма переробниками виглядає як змова між ними, але нехай не думають, що селяни нікуди не дінуться, мовляв, здавали молоко і далі здаватимуть, ні, така робота нас не влаштовує. Треба вернутися до старих схем заготівлі, щоб копієчка капала і в бюджет сільської ради, тоді й голови старатимуться, щоб заготівельників було більше, окрім того, вони повинні свою громаду захищати.
Словом, повторюсь, чекаємо ще місяць, а тоді - жорсткі висновки.

  ПЕРШІ ЗУСТРІЧІ Й ЗНАЙОМСТВА
Наступного дня голова райдержадміністрації Валентин Скуба зустрічався  з лідерами політичних партій і керівниками  громадських організацій району. Це була перша зустріч представника Президента з  районними очільниками.
На початку присутні багато говорили про новий закон про вибори, який принесе виборцям чимало несподіванок, потім представники партій і громадських організацій заговорили кожен про своє, що кого найбільше турбує.
На завершення зустрічі Валентин Михайлович наголосив, що він завжди радий поспілкуватися і допомогти кожному в міру сил і можливостей.

 

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66