Анатолій Грицюк став головним меценатом спорудження церкви

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 Анатолій Грицюк зустрічає хлібом-сіллю архієпископа Луцького і Волинського Михаїла.У селі Домашів Ківерцівського району відкрито церкву апостолів Петра та Павла, яку освятив архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. В урочистості взяв участь і голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, який став головним меценатом спорудження нового храму.

Він, до речі, тут народився і виріс. У цьому селі тепер мешкає його батько, який також надавав посильну допомогу у будівництві церкві. На освячення храму Анатолій Грицюк прийшов разом зі своїм батьком, дружиною, трьома дочками, зятями та внуками.
Сюди на свято прибули також мешканці сусідніх сіл. Серед гостей був і луцький міський голова Богдан Шиба у своїй фірмовій білій вишиванці. Усі спільно взяли участь у святковому богослужінні. На очах багатьох людей появились сльози радості, коли архієпископ наголосив, що цей храм має об’єднати людей, як одну родину, бо Бог у нас один, одна Свята Його Церква і одна Україна.
Церкви у Домашеві ніколи не було. На богослужіння селяни ходили до села Журавичі за шість кілометрів. В ім’я святої справи вони збирали гривню до гривні, на будівництві храму не шкодували ні рук, ні часу. За добрим почином Анатолія Грицюка ще чимало вихідців з цього села, відомих в районі підприємців, надали фінансову допомогу громаді. Зранку до пізнього вечора працювали над оздобленням церкви робітники підприємства «Промбуд-5». Директор Петро Семерей залишився задоволений їхньою роботою.
У самому храмі вражає дерев’яний іконостас. Для ікон зроблено оригінальне обрамлення – рамки з різьбленим візерунком. Настоятель храму, отець Сергій, який раніше служив на Миколаївщині, незабаром разом з родиною оселиться у Домашеві. Він сподівається завдяки церкві повернути в село давню традиція велелюдного святкування храмового празника.
Як розповів Анатолій Грицюк, на Волині за роки незалежності уже збудовано близько півтисячі нових церков та соборів, інших культових споруд. Їх зведено не лише за рахунок віруючих, але й при значній допомозі місцевої влади та численних спонсорів. До кінця нинішнього року у Домашеві планують завершити роботи з підведення природного газу, заасфальтувати частину дороги, «аби той, хто в минулому залишив рідне село й виїхав у місто, міг повернуться до батьківської оселі».

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66