Головна Контент Астрологічний гороскоп

Астрологічний гороскопз 10 по 16 лютого

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_153.gifОВЕН

Не варто заводити романтичні знайомства. Ви можете зіткнутися з непередбаченими ускладненнями. Сприятливий період для покращення відносин у родині, особливо зі старшими родичами і батьками. Ваша інтуїція і досвід дозволять у будь-якій ситуації знайти правильні рішення. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.


 


alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_145.gif

ТЕЛЕЦЬ

 Тиждень не сприяє логічним вчинкам, хоча ви і зможете знайти безліч виправдань своїм діям. Вам доведеться виявити рішучість, якщо ви маєте намір уникнути даремних витрат часу й енергії. Деяку небезпеку може становити неуважність або зневага до потенційної загрози. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.


 

 

 

 
  
alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_151.gif
БЛИЗНЮКИ

Залишіть позаду сумніви, якщо на щось зважилися. Немає обмежень для прояву активності. Якщо вас більше надихають домашні справи,  будуйте наполеонівські плани, не обмежуйтеся поверхневим наведенням порядку. У вихідні дозвольте собі щось придбати до душі та винагородіть себе відпочинком, влаштуйте сюрприз для близьких. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.


 

 

 

 

 

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_152.gif
РАК

Тиждень складається досить вдало. Він дозволяє навести порядок у різноманітних справах, а також ви досягнете поставлених цілей. Вам вистачить часу на домашні справи і на вирішення професійних питань. Вихідні будуть пов’язані з незвичайними романтичними пригодами, можливе пробудження сильних почуттів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

 

 

 

  

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_146.gif
ЛЕВ 

Необхідно пам’ятати про обережність і триматися в тіні. Висока ймовірність прийняття нерозумних рішень і здійснення необачних вчинків. Оточуючі можуть неправильно зрозуміти вас. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.


 

 

 

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_148.gif
ДIВА

Доведеться розриватися між роботою і домом. Можливо, ви відчуєте, що основна робота починає забирати у вас все більше часу і сил, а родині приділяєте все менше уваги. Постарайтеся правильно розставити пріоритети. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.
 
 
 

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_150.gifТЕРЕЗИ

Ваші рішення здивують оточуючих своєю нестандартністю, але дозволять швидко домогтися успіху. Ви завжди будете в центрі уваги. Є шанс познайомитися з людьми, які в майбутньому вам допоможуть. Почуття такту і хороших манер стануть вашими надійними союзниками. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

 

 

 

  
alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_156.gif
СКОРПIОН 

Корисно вести переговори про перспективи бізнесу. Не слід братися за нові справи. Давні знайомі можуть раптово зателефонувати й запросити вас на зустріч. Не ризикуйте. Якщо у вас з’являться раптові ідеї, ви ще до них повернетеся. У вихідні важливі речі будуть вирішуватися за закритими дверима. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.


 

 

 alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_147.gifСТРIЛЕЦЬ 

Про спокій можна тільки мріяти: емоційна напруга зростає з кожним днем. Ваша поведінка може стати несподіванкою для близьких людей, не дивуйтеся їхній реакції на вчинки. Дуже важливо правильно розподіляти сили. Ви повинні бути готові стати друзями своїм дітям, залишити повчальний тон, а при необхідності й визнати допущені помилки. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.


  
alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_149.gif
КОЗЕРIГ

Не піддавайтеся спокусам, якщо відчуваєте, що це може похитнути основи вашого життя. У родині назріває ситуація, яка зажадає терплячого спільного розбору обставин. Враховуйте, що ваші цілком безневинні вчинки зараз можуть бути неправильно витлумачені. У вихідні плануйте зайнятися виконанням домашніх обов’язків. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.


 

  

alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_155.gif
ВОДОЛIЙ

Через власні вчинки ви постійно потрапляєте в неприємні ситуації. Можуть виникнути серйозні проблеми на роботі. Не виключені й фінансові труднощі. Робіть те, що у вас добре виходить. Ваші вчинки дратують близьких, викликають критику з їхнього боку. Ви схильні поводитися зухвало і ображатися на тих, хто вам на це вкаже. Зміни на краще можуть відбутися наприкінці тижня. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок. 
 
alt align=left mce_tsrc=images/stories/zodiak/goroskop_154.gif
РИБИ

Не придумуйте собі додаткову роботу. Посилиться потік новин. Ви можете опинитися в новому місці й у новій компанії. Вихідні – хороший час для домашніх робіт, відпочинку в колі родини і зустрічей із друзями на своїй території. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.


 

 


 


 

 

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66