Головна Контент Газетні матеріали

Тримісячний Владиславчик потребує негайної операції!

Read more
У минулому номері газети ми писали про сім’ю Венеків, які борються за життя своєї дитинки – тримісячного Владиславчика. У хлопчика обласні спеціалісти діагностували зрощені пальчики на обох руках і ногах, вроджену ваду серця, гіпоксично-ішемічну енцефалопатію ІІ ст. Все ж ці недуги можна подолати з Божою й людською допомогою.
 

«На столі мають переважати дари власного городу і саду» Так вважає господиня з Верби Тамара Шипа.

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Read more
Про Тамару Шипу не раз писала районна преса. Донька агронома, вона закохана у рослинництво. Жінка і садівниця, і городниця, і квітникарка. Народилася Тамара Денисюк 26 травня 1953 року в селі Глинянка Любомльського району. В 1964 році родина переїхала у Вербу, де батько Петро Никанорович працював агрономом, а потім – парторгом колгоспу. У Вербі Тамара Петрівна створила власну сім’ю. Тут народились і виросли двоє її синів – Олег і Володимир.
 

28 серпня – Успіння Божої Матері

Read more
З усіх свят, встановлених Церквою на честь Богоматері, найбільшим є празник її святого і славного Успіння. Двотижневим постом ми готуємо себе до святкування цього дня.
Смерть Матері Божої називається Успінням на знак того, що Вона нібито заснула на якусь хвилину, а тоді, наче сон, стрясла з очей мертвість гробу, побачила безсмертне життя і Господню славу.
У діяннях святих апостолів сказано, що після Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа апостоли повернулися з гори Елеонської в Єрусалим і там жили всі разом, чекаючи зішестя Духа Святого. З ними була й Матір Божа, Яка в цей час жила у св. Іоанна Богослова, молилася, постійно згадувала про Свого Божественного сина.
 

З чого роблять «Лікарську» ковбасу

Read more
Варена ковбаса є складовою бутербродів і цілого ряду смачних салатів. Отож, без сумніву, можна сказати, що вона відіграє чималу роль у харчуванні пересічних жителів. Одним із найпоширеніших та найдавніших видів вареної ковбаси є «Лікарська». Її створили ще за радянських часів. У 1935 році компартія СРСР розпорядилася, щоб ВНДІ м’ясної промисловості розробив рецепт ковбаси, яку можна було б включити в раціон дієтичного (лікувального) харчування для хворих, що лікуються від наслідків тривалого голодування. Спочатку ковбасу хотіли назвати «Сталінською», але потім передумали, припустивши, що глава держави може не прийняти цю ініціативу і відправити творців рецептури в катівні КДБ. Тому, коли рецепт ковбаси був готовий, її вирішили назвати «Лікарською».
 

«Чому цей меценат досі у Володимирі? Для таких, як він: квиток – вокзал – Росія»

Read more
Народний депутат Євген Мельник на зустріч з громадою Володимира-Волинського 10 серпня не приїхав. Замість нього звітували депутати-«свободівці» міської та районної рад. Євген Іванович запізнився на кілька годин – повертався із зони АТО, куди возив нашим військовикам гуманітарну допомогу. Депутата можна звинуватити у неорганізованості чи, наприклад, нехтуванні громадських інтересів, зневазі до людських проблем, яким міг би зарадити Мельник як народний обранець. Він досі уникає розповідати про те, що автомобілі з допомогою напередодні очікуваного звіту у Володимирі потрапили під обстріл російських бойовиків. Натомість «заочно» отримав звинувачення, що, мовляв, депутат уникає інтерв’ю, розмов, спілкування з місцевими журналістами. Минулого тижня Євген Мельник таки приїхав у Володимир-Волинський, спеціально, аби зустрітися саме із журналістами, тобто професіоналами місцевих друкованих засобів масової інформації.
 
Сторінка 1 з 284

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66