Обережно! Кліщі чатують на Мухтаріві Рексів

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З настанням тепла активізувалися й паразити, які підстерігають домашніх улюбленців. Тож підчепити кліща ваш песик може не тільки в лісі. Їх знаходять і на шкірі собак, які не гуляють далі прибудинкових газонів.

Кліщі небезпечні тим, що переносять  збудник  піроплазмозу, від якого тварина не здатна вилікуватися самостійно. І якщо не надати їй першу допомогу, вона помирає. Щоб знизити ризик смертельного зараження, власникам собак варто завчасно подбати про безпеку своїх улюбленців.

- Часто люди купують засоби захисту, не консультуючись з ветлікарем. Але навіть високоефективний і дорогий препарат може не допомогти, адже треба вміти правильно його застосовувати, - зазначає Олена Ковалишина, бренд-менеджер компанії „Байер”, виробника протипаразитних препаратів. – Хтось  скаржиться, що їм не подобається запах  нашийника проти кліщів. А мисливці, переживаючи, щоб собака через нього не втратила нюх, натомість натирають її оцтом. В результаті тварина гине від піроплазмозу... Між тим, що подібні нашийники  безпечні навіть для вагітних тварин. Головне – використовувати їх за інструкцією і не знімати. Захист має бути безперервним.
До речі, турбуючись про здоров’я своїх улюбленців, ми захищаємо й себе: за статистикою 75 % інфекційних захворювань від тварин передаються людям.

Перші симптоми піроплазмозу у собак:   
Кволість, апатія, відмова від їжі;
Важке і часте дихання;
Підвищення температури;
Слизові оболонки очей набувають жовтого відтінку;
Атонія кишечника;
Потемніння сечі.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66