Кохання не терпить егоїзму

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Кохання настільки сильне, настільки й тендітне, його легко втратити, знищити, спаплюжити.

І є багато таких факторів, що перевіряють це почуття на стійкість. Одним з них є розлука. Хтось сказав, що розлука робить сильнішим вогонь справжнього кохання, а слабке може згасити назавжди. І це дійсно так, бо лише по-справжньому закохані люди здатні винести довгі дні, місяці, а може, й роки розлуки, не забувши образ коханого, не загубившись у потоці нових відчуттів. 
Випробує силу кохання і час. З плином часу почуття можуть втратити свою силу, гостроту, свіжість, люди звикають один до одного, починають помічати недоліки, негативно реагувати на зауваження. Не задумуючись над цим, ми завжди робимо боляче коханим людям, інколи свідомо, інколи ні, ображаємся на дрібниці, нам завжди щось не так, завжди чогось бракує і виникають недорозуміння, сварки, розрив стосунків, а все тому, що ми не цінуємо того, що маємо.. а коли втрачаємо свою любов, то здатні на все, але вже пізно, і любов не повернеш... А буває так, що закохані пари розходяться, бо хтось боїться попросити вибачення, або цього не дозволяє гордість. Але чи не саме в таких випадках потрібно забути про гордість, і зберегти те, найцінніше, що ми маємо - своє кохання, і разом з ним щастя? Тоді кохання може піти від них, люди стають абсолютно чужими один одному, їх ніщо не може поєднати. Це дуже сумно, але то не було справжнє кохання, бо якщо люди дійсно люблять один одного, вони пройдуть крізь усі перешкоди й випробування.
Часто досить лише необачного слова, погляду, щоб розбити чиєсь серце, зруйнувати чудове почуття. Кохання не терпить егоїзму, бо інтереси та погляди іншої людини стають для тебе якщо і не головними, то дуже важливими. Адже, як кажуть, закоханий розчиняється в іншій, коханій людині, він не ставить своє «я» вище за «я» іншого, а якщо це не так, то це вже не кохання. 
Так, у кожного є своя відповідь на питання, що таке справжнє кохання? Але можна впевнено сказати, що це не тільки блиск в очах, шалені вчинки та співання серенад. Це те що, пройшовши випробування часом, залишається з людиною на все життя, це взаєморозуміння, взаємодовіра та взаємоповага. Це розуміння того, що нас двоє і це — важливіше понад усе у світі. Якщо ви читаєте це послання, і на даний час за щось ображаєтесь на свою другу половинку, то попросіть вибачення за те, що можливо зробили щось не так, тому, що не буває винним хтось один, в стосунках завжди винні обоє, а якщо у вас все добре, то напишіть звичайне смс, з трьома магічними словами: "Я тебе кохаю"...
[audio]http://any_site.com/music.mp3[/audio]
 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66