Головна Груди Володимира Конкурсантка №3, Тетяна

Конкурсантка №3, Тетяна

Конкурсантка №3, ТетянаКоли побачила у газеті фотографію  Оксани, що  бере участь у конкурсі  газети  доволі з незвичною назвою –вирішила твердо-я теж братиму в ньому участь.І мене швидше не путівка  до Болгарії притягує до цього конкурсу, як   протест  проти пуритансько-міщанського відношення  до цього конкурсу жителів  нашого міста.
    Чула відгуки жителів міста: які  і  позитивно відгукувалися  про цей конкурс, так і негативно.Що цікавого, що думка останніх належала в більшості жінкам і дівчатам, які давно втратитили  фігуру(хочу відмітити-не так «от лєт, як від  котлет) і з зависливістю  відгукувалися про  моїх попередниць.В тій же кагорті, хто  висловлює громадський осуд –передова і інтелігентна частина нашого суспільства-вчителі. Мені  дуже прикро, що ми сьогодні не бачимо хамства, блюзнірства і підлабузництва  не тільки в  школах, а і  у  владних коридорах.Уже входить сьогодні у правило надурити  один одного,  діти знущаються над батьками,  батьки, народивши ради грошей, кидають своїх кровиночок,
І такого потворства не злічити.
   А  ви судите сьогодні конкурс  в газеті,що виходить  у маленькому містечку, яке має столітні добрі традиції, і  не один десяток  гарних і сміливих  дівчат?Огляніться і задумайтесь.Та годі ….
   Трохи про себе.Навчаюсь на юридичному в Києві.Додому приїжджаю щонеділі.Люблю дуже танці і  робити хоч не дорогі, але приємні покупки у магазинах.Можу  запросити н аекскурсію до Києва молодого гарного чоловіка)звісно не за мій рахунок.А листа чекатиму за адресою  м.Володимир – Волинський, Головпошта, а/с 112. з поміткою «Для Олени Г.»
Відповім найшвидше тим хлопцям, що надішлють фото у листі.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66