Головна Події і факти Що готує нам рік Білого Кролика

Що готує нам рік Білого Кролика

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Кіт і кролик падають на чотири лапи – їм завжди щастить! Фортуна постійно  на їхньому боці. Кожен день нового року Кролика є символом змін у  особистісному і психологічному аспекті.

Любов! Ось те, що буде найважливішим у новому 2011 році
 2011 рік - рік Кролика або Кота – безсумнівно,  принесе людям багато успіху і щастя. Цей рік несе в собі затишок, дипломатію, гостинність і  теплоту.

Любов! Ось те, що буде найважливішим у наступаючому році. Ви відчуватимете її, радітимете, як діти, і отримуватимете задоволення від життя. Усе пояснюється дуже просто: за китайським (східним) календарем рік розпочнеться 14 лютого, а це – День закоханих. Полюбіть ближнього – саме це буде основним лейтмотивом нового року. Сходознавці уточнюють, що новий 2011-й рік – це рік «жовтого кролика», і кращим металом, який подобається цьому звіру, є золото. Даруйте одне одному золоті прикраси, вони принесуть у новому році удачу. Якщо ви народилися в рік Кози, Коня  (особливо Вогняного Коня), Собаки, Бика або Дракона, то цей рік буде особливо вдалим для вас. Використовуйте момент. Затівайте нову справу і з успіхом виконаєте свій задум. Складніше доведеться тим, хто народився в рік Тигра, Півня або Мавпи. Рік зажадає від цих людей напруження, щоб досягти поставлених цілей і не розгубити накопиченого благополуччя. Для решти «тварин східного календаря» 2011 рік Кролика обіцяє бути нейтральним. Він несе в собі затишок, дипломатію, гостинність та теплоту. Що ще цікавого чекати від нового року? Відомі астрологи обіцяють, що цей рік буде торжеством справедливості. Криза, швидше за все, ще буде мучити нас у своїх обіймах, але кінець року принесе серйозне полегшення. Найсприятливіший момент очікує нас у справах сімейних, адже кіт – сімейна тварина, він м’який і створює в будинку затишок. Стабільним він обіцяє бути й у питаннях кар'єри та бізнесу.

Зірки віщують

ОВЕН
У 2011-му році не доля підказує Овнам, а Овни – долі. Рік буде таким, яким Овни захочуть і не побояться його зробити. Дійте відкрито, сміливо йдіть вперед, не звертаючи уваги на критику. Рік підходить для починань: як у справах, так і в особистому житті. Також слід більше уваги приділяти своєму самопочуттю і стежити за станом здоров'я.

ТЕЛЕЦЬ
Тельцям слід навчитися уважності, терпіння та вміння тримати паузу. Перше враження, якщо і виявиться правильним, то тільки в загальних рисах. У них буде достатньо часу для розв’язання будь-яких проблем, але уваги – менше, ніж хотілося б. Доходи зростуть, а от діти змусять потурбуватися, але тільки  якщо Тельці не будуть знати, що відбувається.

БЛИЗНЮКИ
Близнюкам не варто будувати плани: все піде не за ними, але, може, навіть краще. Вони дізнаються про те, про що не здогадувалися, спробують те, на що не наважувалися. Можливий переїзд, тривале відрядження або ремонт. Час для того, щоб позбутися шкідливих звичок і нудних зв'язків. А ось коло спілкування Близнюків може суттєво розширитися.

 РАК
Раки самі себе здивують своєю цілеспрямованістю. Бажаного вони доб'ються з рекордною швидкістю. Рік обіцяє просування кар'єрними сходами, правильний вибір майбутньої професії або вдале працевлаштування. Вони зможуть істотно поліпшити свою фізичну форму. У подорожі краще відправлятися в компанії: і веселіше, і буде на кого покластися.

 ЛЕВ
2011-й для Левів виявиться роком перспектив. В особистому житті відносини стануть більш зрозумілими і певними. Не виключено, що менше часу будуть проводити з друзями, але більше – з сім'єю. У матеріальній сфері не варто гнатися за постійністю: те, що вважається тимчасовим, виявиться довготривалим і успішним.

ДІВА
Рік Кролика для Дів буде неспокійним роком, а то й роком кардинальних змін. Доведеться приймати рішення на ходу і свідомо йти на ризик. Вплутавшись у щось, доведеться йти до кінця. Не ризикуйте власними силами, залишайте «недоторканний запас». В особистому житті рік обіцяє сплески пристрастей і багатообіцяючі знайомства.

 ТЕРЕЗИ
 Терези не залишаться осторонь: вони будуть у центрі подій. Їх соціальна роль може стати більш значущою: інша посада або нове сімейне становище. Прислухайтеся до громадської думки, до критики, щоб знати, як вчинити і залишитися у виграші. В інтригах не беріть участі, особливо у тих, що грунтуються на чутках і неперевірених фактах.

СКОРПІОН
Щоб рік був вдалим, Скорпіонам доведеться бути дисциплінованими, наполегливими і послідовними. Не відкладайте свої плани в довгий ящик, відразу беріться за справу. Відмовтеся від дій навмання. Вирішальним чинником року виявляться не власні бажання Скорпіонів, а обставини – під них і потрібно підлаштовуватися.

СТРІЛЕЦЬ
Рік Кролика стане для Стрільців роком успіхів і везіння. Потрібно не так уже й багато зусиль – лише ідеї, талант і вміння займатися кількома напрямками одночасно. Балансуючи, вони зможуть знаходити несподівані рішення. Самотні Стрільці в цьому році обов'язково закохаються, а сімейні можуть розраховувати на поповнення в сім’ї.

 КОЗЕРІГ
Козероги зміцнять свої позиції, знайдуть людей, на яких зможуть спертися. Рік підходить для того, щоб розібратися в собі і визначити життєві пріоритети. Ви зможете контролювати все, що відбувається навколо. Але давати поради краще обережніше і рідше. Питання, пов'язані з нерухомістю, в цьому році зрушаться з місця або навіть вирішаться остаточно.

 ВОДОЛІЙ
Швидка реакція, вміння своєчасно використовувати інформацію, що з'явилася, готовність іти назустріч – усе це допоможе Водоліям бути «на коні» в будь-якій ситуації. Великих труднощів не передбачається: варто лише  гарненько все обдумати, і виявиться, що проблеми розв’язуються значно простіше, і взагалі – все не так уже й страшно.

 РИБИ
Рік Кролика для  Риб – рік стабільності, все стає на свої місця. На багато що відкриються очі, ви станете більшими реалістами, що позитивно позначиться на фінансовій сфері, а в особистому житті може привести до несподіваних змін. Спочатку це може засмутити, але з часом Рибам стане ясно, що вони заслуговують більшого. Активізується участь у громадській та професійній діяльності. Можливі подорожі за кордон.

Як визначити свою стихію за східним календарем?

Визначити свою стихію можна по останній цифрі року свого народження:
«4» або «5» - дерево (колір зелений, блакитний);
«6» або «7» - вогонь (колір червоний, рожевий);
«8» або «9» - земля (колір жовтий, лимонний, охра);
«0» або «1» - метал (колір білий);
«2» або «3» - вода (колір чорний, синій).
Ось тому називають рік ще й за кольором, наприклад, 2011 рік – це рік Білого Кролика. Нижче вказані роки за китайським календарем з точними датами їх початку і закінчення, які проходили під знаком символічного тваринного китайського гороскопу Кролик. Перелік років обмежується періодом з 1900 по 2020 рік.
з 29.01.1903 по 15.02.1904 - вода - рік Чорного Кролика,
з 14.02.1915 по 02.02.1916 - дерево - рік Синього Кролика,
з 02.02.1927 по 22.01.1928 - вогонь - рік Червоного Кролика,
з 19.02.1939 по 07.02.1940 - земля - рік Жовтого Кролика,
з 06.02.1951 по 26.01.1952 - метал - рік Білого Кролика,
з 25.01.1963 по 12.02.1964 - вода - рік Чорного Кролика,
з 11.02.1975 по 30.01.1976 - дерево - рік Синього Кролика,
з 29.01.1987 по 16.02.1988 - вогонь - рік Червоного Кролика,
з 16.02.1999 по 04.02.2000 - земля - рік Жовтого Кролика,
з 03.02.2011 по 22.01.2012 - метал - рік Білого Кролика.

У чому рік зустрінеш, так його і проведеш

  Новорічне вбрання – одна з найважливіших складових святкування Нового року. І якщо вірити в те, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, то зустрічати його, звичайно, треба в яскравому і гарному одязі, в нових туфельках, з новими прикрасами, адже Новий рік – це початок нового періоду в житті.
Якого ж кольору краще за все підібрати новорічне вбрання? Для тих, хто особливо не вірить у новорічні прикмети, варто підбирати той колір, який подобається,  найбільше личить, найбільше хочеться. Тим, хто хоче, аби колір новорічного вбрання приніс успіх, краще віддати перевагу білому, сірому, золотистому і жовтому кольорам. Якщо ж у вас немає бажання зустрічати Новий рік у тому, що підходить для вашого знаку зодіаку, то краще прислухатися до себе, інакше настрій може бути зіпсований, а це – не у ваших інтересах!
Тепер щодо того вбрання, яке найбільше підходить людям різних знаків зодіаку.
  Овни можуть зустріти 2011 рік в одязі фіолетового і помаранчевого кольорів.Тельцям найбільше підійде новорічне вбрання білого, фіолетового або блакитного відтінків. Близнюкам рекомендується одягтися в зелений, червоний та рожевий кольори. Ракам найкраще підійде блакитний та фіолетовий одяг. Леви можуть зустрічати Новий рік у новорічному вбранні блакитного, помаранчевого або золотого кольору. Дівам слід вибрати вбрання червоного, зеленого, лілового або блакитного відтінку, а от Терезам астрологи пропонують одягтись, виходячи виключно з власних бажань і настрою. Вони повинні самі відчути, що їм потрібно. Скорпіонам доречне буде новорічне вбрання лише білого кольору,  але одяг має бути не строкатий і не блискучий. А от Стрільцям у новорічну ніч найкраще пасуватиме блакитний колір. Саме такий одяг допоможе їм налаштуватися на гармонію. Козерогам варто одягти в новорічну ніч вбрання зеленого кольору – це допоможе їм максимально злитися з природою і відчути гармонію всередині себе. На думку астрологів, Водоліям зустрічати Новий рік слід вбраними у жовтий або помаранчевий кольори, а Рибам – у білі або жовті, хоча їм також підійдуть золоті і блискучі відтінки.

Інтер'єр, ялинка, меню і подарунки

До Нового року залишаються лічені дні - пора пройтися за списком і перевірити, чи все в будинку готове для святкування найурочистішої  ночі.
Ось чому так важливо врахувати всі нюанси при новорічному декорі інтер'єру, сервіруванні святкового столу, прикрасі ялинки і виборі подарунків близьким.
Девіз дизайнерів інтер'єру в сезон свят: чим простіше – тим краще. Кроликові чужі пафос і ексцентричність, зате близькі прості радощі. В оформленні інтер'єру в новорічну пору-2011 переважає сріблястий, відтінений м'якими природними кольорами: кремовим, ніжно-зеленим, блакитним і білим. Замість традиційних ялинових вінків і декоративних конструкцій із хвої доречні креативні графічні панно з абстрактними малюнками і саморобні ялинки з паперу та сріблястої крихти..
Новорічну ялинку напередодні нинішніх свят прийнято прикрашати, крім традиційних прикрас із звичних скла та пластику, свіжими яблуками і  грушами, обсипаними цукровою крихтою, мандаринами в хрусткому подарунковому папері і яскравим імбирним печивом у формі дзвіночків та  ялинок на атласних стрічках. Смачні іграшки доставлять чимало радості і дітям, і гостям свята, з якими 1 січня можна буде поласувати гарними прикрасами просто з ялинки.
Так як головна стихія 2011 року – метал, оздоблення святкового столу просить блиску. Використайте металеву вазу для квітів або ялинової гілки, срібні чи алюмінієві підсвічники з високими білими свічками. Столове срібло буде, як ніколи, доречне. Скатертина і серветки для дизайну в стилі металік краще за все вибирати білі, кремові або світло-жовті. Непогано виглядають срібні аксесуари із благородним синім. У центр столу обов'язково поставте срібне або металеве блюдо з яблуками, грушами і будь-якими цитрусовими. Господар наступаючого року Кролик неодмінно оцінить цей жест і буде сприяти вашому святу.
Святковий стіл у цьому році ніяк не може обійтися без яблук і моркви. Новорічне меню-2011 схиляється до вегетаріанської традиції – побільше свіжих овочів і овочевих салатів, кропу з петрушкою і зеленої цибулі. Ні в якому разі не варто подавати на стіл кролятину. Легендарна хранителька домашнього вогнища для мільйонів телеглядачів Марта Стюарт рекомендує почати святкування з мандаринового шампанського. Потрібно капнути в напівсолодке шампанське апельсинового лікеру "Куантро" і додати невелику стружку мандаринової шкірки, як шампанське наповниться новорічним ароматом. У якості закусок краще подавати свіжі овочеві салати, а на основне блюдо запекти шинку в медово-гірчичній глазурі або подати  індичку, нашпиговану апельсинами та яблуками, попередньо облитими  вершковим маслом з розмарином. На десерт рекомендують подавати або мандаринове-імбирне желе зі збитими вершками, або морквяний пиріг.
Новорічні подарунки
Наступний рік несе в собі затишок, гостинність і теплоту. Тому тематика новорічних подарунків відповідна – усе, що принесе комфорт, відчуття тепла і всепоглинаючої радості. Особливо популярні байкові піжами з барвистими новорічними малюнками, м'які домашні капці й пухнасті шкарпетки, плюшеві кролики та коти, рукавиці з відповідною символікою, теплі пледи і покривала. Сімейним парам саме час дарувати подарунки для домашнього затишку – рушники, постільну білизну, кухонні аксесуари, а неодружених і незаміжніх дівчат можна побалувати сертифікатами в салони краси, в'язаними светрами ручної роботи, домашнім варенням і солінням. Дітям на щастя рекомендується дарувати столові прибори із зображенням кролика або кошеня і м'які іграшки. Разом з новорічними подарунками під ялинку можна покласти пучок моркви – головні ласощі Кролика. Кажуть, що це принесе в Новому році удачу!


 Щасти вам! З Новим роком!

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66