Головна Події і факти У Луцьку проводять такі ж пластичні операції, як у Франції чи США

У Луцьку проводять такі ж пластичні операції, як у Франції чи США

Рейтинг Користувача: / 42
НайгіршеНайкраще 

Бути красивою – це не тільки підфарбувати обличчя, одягти модну сукню і, поглянувши в люстерко, вважати місію виконаною. Традиційно звертає на себе увагу жінка з тонкою талією, пишним бюстом,  стрункими ногами, пласким животом. Якщо у вас не ідеальна фігура, то це не привід впадати у відчай. Відомо багато способів поліпшення зовнішнього вигляду людини. Проте нерідко лише пластичний хірург може наблизити її до еталону краси.

 

Груди, носи, губи, вуха «перероблять» під голлівудський стандарт
Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що його послугами можна скористатися виключно у столичних чи закордонних клініках. Із 2003-го року на базі Луцької міської клінічної лікарні працює центр пластичної хірургії. Його очолює кандидат медичних наук Тетяна Євгенівна Зубанова. Вона по праву вважається одним із найкращих фахівців галузі у західному регіоні України, здобула десятки сертифікатів, навчаючись у лікарів зі світовими іменами у європейських країнах, а також у Москві та Санкт-Петербурзі. Попри молодий вік успішно провела не одну тисячу операцій.
–Ми практично освоїли майже усі сучасні методики, за якими працюють у провідних клініках світу, – сказала Тетяна Зубанова. – І насправді робимо найскладніші пластичні операції, якими, скажімо, можуть похвалитися наші закордонні колеги у Франції чи США. Використовуємо найсучасніші препарати, які створюють всесвітньо відомі фірми. Головна мета в нашій роботі – якість. За цим показником ми також нікому не поступаємося.
Тут проводяться естетичні втручання та операції з відновлення частин обличчя й тіла, які мають природні вади або ж були пошкоджені внаслідок термічної чи механічної травми. Ендопротезування та корекція форми молочних залоз, пластика обличчя, усунення подвійного підборіддя та відвислості шкіри живота, підтяжки, поліпшення форми носа, вушних раковин, губ, усунення дефектів шкіри, висічення рубців тощо – ось далеко не повний перелік послуг пластичного хірурга.
Найчастіше жінок у центр «приводять» маленькі від природи груди, зміни, викликані пологами та годуванням дитини, асиметричність молочних залоз. Пацієнти середнього віку користуються пластичною хірургією, щоб отримати більш молодий і живий вираз очей. Тут також застосовують метод корекції фігури, який полягає у видаленні надлишкових накопичень жиру на обличчі й тілі.
Фотографії пацієнтів до і після операції, які розміщено на стендах у цьому центрі, переконують, що у ньому не тільки створюють привабливу зовнішність, доглянуте обличчя, підтягнуту фігуру, а й нерідко рятують людей від каліцтва. Сюди звертаються по допомогу не лише з районів області, а й з Києва, Рівненської, Тернопільської та інших областей.
Пластична хірургія займає достойне місце серед інших галузей медицини, відрізняючись від них можливістю впливати на психічний стан пацієнтів. Недаремно ж із давніх-давен її називають хірургією краси і щастя!
Сім разів дівчині «підшивали» обличчя – і вона вийшла заміж!
Тетяна Євгенівна навела чимало прикладів, коли пластична операція ставала відправною точкою на шляху до кардинальних змін в особистому житті та у кар’єрі того чи іншого пацієнта. Скажімо, Ольга Карпик із Каменя-Каширського з дитинства жила з тяжким вродженим каліцтвом – без вушка і з «ямою» замість половини обличчя. У школу дівчинка змогла піти аж у дев’ять років. Вона дуже страждала через свій зовнішній вигляд.
Мама Любов Трохимівна Малець довго шукала порятунок для своєї донечки. Лікарі клінік, до яких вони зверталися, лише розводили руками: мовляв, вади у дівчини дуже важкі, їх виправити неможливо. Врешті-решт Ольга потрапила на прийом до Тетяни Зубанової.
–У пацієнтки був щелепно-лицевий дизостос (розбалансування у розвитку лицевого скелета – авт.) й букет інших дефектів, – розповіла вона. – Це одна з найважчих вад обличчя, яка може бути. З чим пов’язано? Мама під час вагітності перенесла інфекційне захворювання – важку форму грипу, що й позначилося на розвитку плоду. Це не є спадкова патологія. Ми дівчині провели сім оперативних втручань під загальним знеболенням. Найскладніше було «пломбувати» впадину на обличчі. Для цього відсікали м’язи шиї і переносили їх на лице. Був значний ризик для життя пацієнтки. Але ця операція, як і інші, пройшла успішно.
Лікувалася дівчина три роки підряд. І їй пластичні хірурги повернули вроду! І що найдивовижніше: Ольга вийшла заміж і народила дитину! Те, що зробили медики, інакше як дивом не назвеш. Тож як би нас не переконували, що в людині найголовніше – внутрішній зміст, проте її зовнішність також відіграє не менш важливу роль.


Факт до теми
55-річна блондинка з американського штату Огайо Сінді Джексон потрапила до Книги рекордів Гіннеса як чемпіонка з пластики – за своє життя вона зробила 52 пластичні операції загальною вартістю 100 тисяч доларів. Завдяки своїй пристрасті Сінді дізналася про пластичну хірургію стільки, що нині працює консультантом у салоні краси. Година спілкування з нею обходиться клієнтам у 570 доларів. Красуні у багатьох країнах переробляють груди і носи так само часто, як міняють зачіски.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66