Головна Події і факти Програма «Ревізор» приїде до Володимира?

Програма «Ревізор» приїде до Володимира?

Рейтинг Користувача: / 26
НайгіршеНайкраще 
alt

Перед самим виходом цього газетного номеру ми отримали привід вважати, що відомий проект «Нового каналу» програма «Ревізор» незабаром перевірятиме сферу обслуговування Володимира.Ствердно про це, поки що, говорити не можна. Але той факт, що до редакції «Міста вечірнього» телефонували представники «Ревізора» з тим, щоб уточнити ряд питань стосовно торгово-розважальних закладів нашого міста, наштовхує на певні висновки.

 

 Тим паче, що восени минулого року, напередодні візиту Ольги Фреймут до Луцька, дві тамтешні газети отримали аналогічні дзвінки від програми.  
Не дивлячись на те, що Володимир місто невеличке, візит «Ревізора» не виглядає чимось неймовірним. Адже уже не за горами «Євро-2012», а наше місто, в контексті цього заходу, буде виглядати таким собі швейцаром, який стоїть при вході до України та гостинно посміхається. Можна припустити, що у зв’язку з розташуванням Володимира всього за якийсь десяток кілометрів від кордону, до того ж на перехресті важливих автошляхів, напередодні футбольного чемпіонату робить його куди поважнішим та важливішим містом, аніж деякі обласні центри. Тому логіку програми «Ревізор» можна зрозуміти.
Залишається лише сподіватися, що наші ресторани, кафе, готелі і т.п. не осоромляться  на очах всієї України, і отримають хоч кілька рекомендацій від милого, але жорсткого та справедливого ревізора Ольги Фреймут.*

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

Реклама



Найбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66