Головна Події і факти Вихованці Володимир-Волинської ДЮСШ «Спартак» відзначилися на міжнародному чемпіонаті з вільної боротьби

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще
alt
29-30 березня у Ковелі проходив Міжнародний чемпіонат пам’яті Героя Радянського Союзу Андрія Смирнова з вільної боротьби. У змаганнях брали участь команди юніорів з Росії (в т.ч. із Якутії), Азербайджану, Польщі, Білорусі та сорок українських команд – загалом 360 юних спортсменів.

Наше місто представляли на турнірі дві команди вихованців Володимир-Волинської ДЮСШ «Спартак» молодшої (від 8 до 11 років) та старшої (від 12 років і старші) вікових груп.
Окрім яскравих вражень від участі в таких масштабних змаганнях, наші юні борці привезли з чемпіонату срібні та бронзові медалі.
 Призові місця з команди тренера Миколи Рурича вибороли: Ганна Паламарук (52кг) – ІІ місце, а також Анатолій Крюк (22кг), Гліб Завальний (26кг), Діана Васянович (26кг), Юлія Ковальова (32кг), Володимир Сержантов (29кг) та Юрій Смаль (35кг), які посіли почесну третю сходинку.
 Призерами з команди тренера Леоніда Каркушевського стали: Олександр Серьогін (24кг), який завоював ІІ місце, та його друзі Ярослав Тетерук (24кг), Роман Чижевський (29кг), Роман Рекротюк (24кг) із с.Зоря, які поступилися  йому однією позицією.
Наші команди не збираються зупинятися на досягнутому і зараз активно готуються до участі у нових змаганнях. Вже 28 квітня вони вирушають у м.Соснівка Львівської області на Всеукраїнський турнір на приз заслуженого тренера України Володимира Абрамова, який підготував олімпійську чемпіонку Ірину Мерлені, уродженку цього міста. 5-7 травня володимирських спортсменів чекатимуть на  Міжнародному турнірі з вільної боротьби у м.Замость (Республіка Польща), а 9 травня їх прийматимуть у смтДубове Ковельського району, де відбудеться турнір, присвячений пам’яті героя Радянського Союзу Володимира Олейника, та багато інших чемпіонатів в Україні і за кордоном.