Спочатку - гроші, а потім – автобус

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Оце така «Україна – для людей?» - обурюються пенсіонери міста гірників.

Минулої п’ятниці в редакцію тижневика звернулися 72-річна мешканка шахтарського міста Клавдія Жук та 23 пенсіонерів, які нарікали на те, що не можуть доїхати до своїх дач на річці Західний Буг, оскільки пільгові рейси автобусів, що відправляються з Шахтарського та 5-го мікрорайонів, завжди переповнені і на площі навіть не зупиняються. Проблематично людям і повернутися додому, бо  інколи буває так, що пільгові рейси з Бугу ввечері взагалі відсутні.

-Чим ми гірші за тих, хто мешкає на 15-му, 5-му чи Шахтарському мікрорайонах, що мусимо простоювати на зупинці з 6-ї до 11-ї години ранку, а потім знемагати від спеки або ж платити щодня по 4 грн. за проїзд? Не всім же це по кишені,  і так приходиться віддавати половину жалюгідної пенсії на комунальні послуги, – вирують пристрасті серед пенсіонерів.
-Раніше з Пожежної  площі на Буг  відправлялися два рейси – о 6.00 і 9.00, а тепер їх зняли. Цікаво, кому це вигідно? Мабуть, тільки тим, кому належать маршрутки,  -  нарікають старенькі.
- Он, бачите, прийшла платна маршрутка, і ті, хто заможніший, сідають у неї. Поруч і справді зупинився автобус «Нововолинськ – З.Буг» (державний номер 015-64 ВО). На моє  запитання водій відповів, що плата за проїзд – 2 грн. і бере він тільки двох пільговиків.
-А що робити нам, у кого на рахунку кожна копійка? – підтримує Ніну Юхимівну хор голосів. – Ми розуміємо, що перевізникам не перераховують грошей, але ж із 5-го м-ну курсує два автобуси. Чому б один із них не зняти і не відправити звідси?
-А тому, що завтра до мене в кабінет прийдуть не двадцять, а дві сотні людей, але вже з мікрорайонів, - відповідає заступник міського голови Ореста Охримович, до якої звертаюся, щоб прояснити ситуацію. - За сім місяців поточного року борг держави перед перевізниками за перевезення пільговиків становить 154тис.грн., і досі ніхто не перерахував нам жодної копійки. Сьогодні (6 серпня) у мене відбулася нарада, на якій мова якраз ішла про пільгове перевезення пасажирів. Якщо держава погасить хоча б 50 відсотків боргу, маршрут із Пожежної площі о 6.00 буде відновлено. А перерахувати кошти обіцяють вже найближчим часом.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66