Висловіться про проблему

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Діти-діти, куди вас подіти?

Днями  кафе "Слов'янське" нагадувало групу дитячого садочку. В будній день залом нівроку собі ганяло-галасувало кілька дітлахів,плутаючись в ногах офіціантів, сьома вечора, батьки щось захоплено відзначали поруч, вони недавно тільки зустрілися й ніхто нікуди не поспішав. Діти бавилися у кафешному фонтані, можна сказати, що ніхто нікому не заважав розважатися, але один з татусів, піднімаючи тост "за здоров'я" однією рукою, другою колихав дитячий візочок, де спало немовля. Збоку стояв такий же візок, але порожній, напевно, мама взяла дитя до столу.
Шкода малюка - замість мирно посопувати вдома, мусило плачем "виводити" татка на вулицю, там засинати приємніше: і повітря чистіше, і музики голосної нема. Ясно, що й для дорослих це не відпочинок - поки дитя спить треба тост сказати, випити й закусити.
Ситуації всякі складаються - безперечно. Зрозуміло, що молодим батькам теж хочеться розважитися, але якщо сталося так, що всі бабусі-дідусі зайняті, то можна було б і вдома посидіти?

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

Реклама



Найбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66