Здоров'я - в наших руках

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Безспірним є твердження про те, що здоров'я кожної людини в першу чергу  залежить від неї самої.Щоб не лити усякої там логічної "води", скажу, що до цього ж і віднесемо якість освіти майбутніх  медичних працівників. У Володимирі-Волинському, в колишній старій казармі, кілька років тому відчинив  двері новий медикотехнічний коледж - "дітище" родини Стеценків, що керують в Луцьку ще одним  навчальним закладом.На сьогодні уже здійсненно кілька випусків спеціалістів.
    Редакція отримала лист-сигнал з копіями документів, що стосуються роботи коледжу.Щоб не втрапити халепу з публікацією, яка може бути за своїм характером викривальною чи похвальною, редакція, як в давнину зверталися до народного віча,вирішила звернутися до громадськості.Велике прохання до усіх, кому справді дороге власне здоров'я, на підставі власного досвіду, або досвіду чи відомостей від близьких чи знайомих, повідомте нас- чи вважаєте роботу навчального закладу задовільним? що знаєте про встановлені види платежів у коледжі?чи доводилось спілкуватися з випускниками закладу на теми медицини?- і багато інших відповідей на питання, що вважаєте слід розгянути у наступних публікаціях про коледж, які готуються до виходу у світ.
 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66