До питання щодо озера Лісного.

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

  Депутатське звернення до правоохоронців

Поверніть озеро Лісне

На території заказника «Мочиська» житель м. Володимира-Волинського гр. Юнак С.П. користується водоймою озера Лісне. Згідно із ЗУ «Про місцеве самоврядування в України» та іншими  законодавчими актами, розпорядником земель, які знаходяться поза межами населених пунктів, є районні державні адміністрації. Прошу вас повідомити, чи укладався договір оренди вказаної водойми та прибережної смуги між Володимир-Волинською райдержадміністрацією та Юнаком С.П.

Порушена ст.66 Лісового кодексу України – прибережна смуга заказника обгороджена, що обмежує права громадян, у тому числі жителів Володимира-Волинського та району на використання лісових ресурсів.
У 2010 р. я був присутній на зборах Володимир-Волинської райради УТМР, на яких прийнято рішення звернутися до депутатів райради з проханням про повернення у власність УТМР будинку та земельної ділянки, що знаходяться на території заказника «Мочиська».
Прошу вас провести перевірку щодо законності користування Юнаком С.П. озером Лісним та прибережною смугою, у випадку виявлення порушень вилучити вказані об’єкти з користування, вжити заходів до демонтажу огорожі прибережної смуги та повернути у власність колективу УТМР будинок і земельну ділянку, які знаходяться в цьому ж заказнику.

 

Авторизація

Люстрація

Останні новини


АКТУАЛЬНО

Зверніть увагу!
Читайте нашу газету! Може знайдете в ній загублену річ? 

ТУТ

Опитування

В.о. президента Турчинов пропонує провести одночасно з виборами президента референдум - щодо унітарного чи федеративного устрою України. Ви підтримуєте цю ідею?
 

Статистика сайту

Користувачів : 1751

«Добрі вісті, коли запрошують їсти»

Зараз на сайті

РекламаНайбільше читають про

Інформери

Погода в Луцьку Курс долара


korovay_ban.png

Контактна інформація

Звертайтесь за адресами: м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 56 м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 64/16
Контактний телефон редакції: 03342 3-81-31
Мобільний телефон редакції: 063 313-83-08
Контактный телефон (Нововолинськ): 03344 44-8-66